League | Time | Home | Away | 1 | X | 2 | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Algeria - Algeria Cup U21 | 17:00 | JS Saoura U21 | - | CS Constantine U21 | |||||
Argentina - Copa Argentina Reserve | 21:00 | Sarmiento (R) | - | CA Talleres de Cordoba (R) | |||||
Argentina - Copa Argentina Reserve | 21:00 | Huracan (R) | - | Central Cordoba SDE (R) | |||||
Argentina - Copa Argentina Reserve | 21:00 | Newell`s Old Boys (R) | - | Lanus (R) | |||||
Argentina - Copa Argentina Reserve | 23:00 | Independiente Rivadavia (R) | - | River Plate (R) | |||||
Argentina - Primera C | 21:30 | Deportivo Muniz | - | Sportivo Barracas | |||||
Argentina - Reserve League | HT | Deportivo Liniers II (R) | 1-0 | Deportivo Merlo (R) | |||||
Argentina - Reserve League | 19:00 | Sportivo Italiano (R) | - | Excursionistas (R) | |||||
Argentina - Reserve League | 21:00 | Dock Sud (R) | - | UAI Urquiza (R) | |||||
Argentina - Reserve League | 21:30 | Quilmes (R) | - | Los Andes (R) | |||||
Argentina - Reserve League | 21:30 | CA Colegiales(Reserves) | - | Villa Dalmine (R) | |||||
Austria - Amateur Cup | 21:30 | Cro-Vienna Florio | - | Red Star Penzing | |||||
Austria - Landesliga | 21:00 | ATSV Wolfsberg | - | SV Kraig | |||||
Austria - Landesliga | 21:00 | VST Volkermarkt | - | SAK Klagenfurt | |||||
Austria - Landesliga | 21:00 | SV Lebring | - | FC Schladming | |||||
Austria - Landesliga | 21:00 | Weinland Gamlitz | - | Wildon | |||||
Austria - Landesliga | 21:09 | KAC Betekom | - | Bleiburg | |||||
Azerbaijan - 1st Division | 49 I | Araz Saatli | 2-0 | Energetik Mingechevir | |||||
Belgium - Reserve League | 21:30 | Waasland-Beveren (R) | - | Eupen (R) | |||||
Bolivia - Primera Division | 22:00 | Gualberto Villarroel | - | Always Ready | |||||
Brazil - Amazonense | 22:45 | Manaus | - | Operario EC AM | |||||
Brazil - Brasileiro U20 | 21:30 | Trindade U20 | - | Goias EC U20 | |||||
Brazil - Brasileiro U20 Women | 21:00 | Atletico Mineiro U20 (W) | - | Santos U20 (w) | |||||
Brazil - Brasileiro U20 Women | 21:00 | Ferroviaria SP U20 (w) | - | Corinthians U20 (W) | |||||
Brazil - Brasileiro U20 Women | 21:00 | Bragantino U20 (W) | - | America MG U20 (w) | |||||
Brazil - Brasileiro U20 Women | 21:00 | Fortaleza EC U20 (W) | - | Minas ICESP DF U20 (w) | |||||
Brazil - Potiguar | 21:00 | Globo | - | Baraunas RN | |||||
Brazil - Serie A Women | 21:00 | Gremio (W) | - | SE Palmeiras (W) | |||||
Brazil - Serie A Women | 21:00 | Botafogo RJ (W) | - | Real Brasillia (W) | |||||
Croatia - 1 HNL | 17:30 | Dugopolje | - | Dubrava | |||||
Croatia - 1 HNL | 17:30 | Bijelo Brdo | - | Sesvete | |||||
Croatia - 3 HNL | 18:00 | Maksimir Zagreb | - | NK Hask Zagreb | |||||
Czech Republic - 5th League | 21:00 | FK Usti nad Labem B | - | Banik Most-Sous B | |||||
Czech Republic - League U19 | 49 I | Brno U19 | 0-1 | FK Pardubice U19 | |||||
Denmark - 2nd Division | 52 I | F.Amager | 0-2 | Middelfart | |||||
Denmark - 2nd Division | 51 I | Hellerup | 1-1 | FA 2000 | |||||
Denmark - 2nd Division | 6 I | Aarhus Fremad | 0-0 | Skive IK | |||||
Denmark - 2nd Division | 17:00 | Thisted | - | Brabrand | |||||
Denmark - 2nd Division | 17:00 | AB Copenhagen | - | Nykobing | |||||
Denmark - 3th Division | 46 I | Holbaek | 1-0 | Lyseng | |||||
Denmark - 3th Division | 52 I | Avarta | 0-0 | Ishoj | |||||
Denmark - 3th Division | HT | Vejgaard B | 0-0 | Vanlose | |||||
Denmark - 3th Division | 52 I | Holstebro | 1-0 | Naesby | |||||
Denmark - 3th Division | 9 I | Oure Fodbold Akademi | 0-0 | VSK Aarhus | |||||
Denmark - 3th Division | 9 I | Young Boys FD | 0-0 | Frem Copenhagen | |||||
Denmark - Danmarksserien G. 1 | 9 I | Sundby BK | 0-0 | Allerod | |||||
Denmark - Danmarksserien G. 3 | 52 I | Horsens | 1-0 | B 1913 Odense | |||||
Denmark - Danmarksserien G. 3 | 9 I | B 1909 Odense | 0-0 | Oks | |||||
Denmark - Danmarksserien G. 4 | 52 I | VRI | 1-2 | Viby | |||||
England - WNL | 22:45 | Southampton WFC (W) | - | Bournemouth (W) | |||||
Europe - UEFA Champions League Women | 20:45 | Barcelona (W) | - | Brann (W) | |||||
Europe - UEFA Champions League Women | 23:00 | PSG (W) | - | BK Hacken (W) | |||||
Finland - Suomen Cup | 20:45 | LehPa | - | Mikkelin Palloilijat II | |||||
Finland - Suomen Cup | 21:30 | PuiU Helsinki | - | Valtti | |||||
Finland - Youth League | 19:30 | VJS Vantaa U20 | - | PPJ U20 | |||||
FYR Macedonia - Prva Liga Women | 17:00 | ZFK Recica (W) | - | ZFK Top Gol (W) | |||||
Germany - Bayernliga | 21:00 | TSV Neudrossenfeld | - | Regensburg II | |||||
Germany - Bayernliga | 21:00 | Heimstetten | - | Ismaning | |||||
Germany - Bayernliga | 21:30 | Kirchheimer SC | - | 1860 Munchen II | |||||
Germany - Berlin-Liga | 21:45 | VSG Altglienicke II | - | TSV Rudow | |||||
Germany - Bremenliga | 21:30 | SG Aumund Vegesack | - | TS Woltmershausen | |||||
Germany - Hessenliga | 21:00 | Fsv Fernwald | - | TSV Eintracht Stadtallendorf | |||||
Germany - Hessenliga | 21:00 | KSV Baunatal | - | SV Weidenhausen | |||||
Germany - Hessenliga | 21:30 | Rot-Weiss Walldorf | - | Bayern Alzenau | |||||
Germany - Hessenliga | 21:30 | FC 1906 Erlensee | - | Giessen | |||||
Germany - Landesliga | 21:00 | VfB Fortuna Chemnitz | - | SC Rabenstein | |||||
Germany - Oberliga Baden-Wuerttemberg | 21:00 | ATSV Mutschelbach | - | Nottingen | |||||
Germany - Oberliga Hamburg | 21:00 | Niendorfer TSV | - | TSV Sasel | |||||
Germany - Oberliga Hamburg | 21:30 | HEBC Hamburg | - | Usc Paloma | |||||
Germany - Oberliga Hamburg | 21:30 | Victoria Hamburg | - | TSV Buchholz 08 | |||||
Germany - Oberliga Hamburg | 21:30 | SV Rugenbergen | - | FC Suderelbe | |||||
Germany - Oberliga Hamburg | 21:30 | SV Halstenbek-Rellingen | - | Duneberg | |||||
Germany - Oberliga Hamburg | 21:30 | Altona 93 | - | Wandsbeker Concordia | |||||
Germany - Oberliga Hamburg | 21:30 | TuRa Harksheide | - | FC Turkiye Wilhelmsburg | |||||
Germany - Oberliga Mittelrhein | 22:00 | Germania Teveren | - | Freialdenhoven | |||||
Germany - Oberliga Niederrhein | 21:30 | SW Essen | - | Germania Ratingen | |||||
Germany - Oberliga Niederrhein | 21:30 | VfB Hilden | - | Sportfreunde Hamborn | |||||
Germany - Oberliga Niederrhein | 21:30 | Mulheimer FC 97 | - | Baumberg | |||||
Germany - Oberliga Niederrhein | 21:30 | Meerbusch | - | Buderich 02 | |||||
Germany - Oberliga Niederrhein | 21:30 | FC Monheim | - | VfB Solingen 1910 | |||||
Germany - Oberliga Niederrhein | 21:30 | Union Nettetal | - | Uerdingen | |||||
Germany - Oberliga Niedersachsen | 19:00 | SV Atlas Delmenhorst | - | Bsv Rehden | |||||
Germany - Oberliga Niedersachsen | 21:00 | Eintracht Celle | - | BSV Kickers Emden | |||||
Germany - Oberliga Niedersachsen | 21:00 | Lupo-Martini | - | FSV Schoningen | |||||
Germany - Oberliga Niedersachsen | 21:30 | Vorsfelde | - | 1. FC Germania Egestorf-Langreder | |||||
Germany - Oberliga Rheinland-Pfalz Saar | 22:00 | Arminia Ludwigshafen | - | Baumholder | |||||
Germany - Oberliga Westfalen | 21:00 | Westfalia Rhynern | - | 1. FC Gievenbeck | |||||
Germany - Oberliga Westfalen | 21:00 | TUS Bovinghausen 04 | - | Eintracht Rheine | |||||
Germany - Oberliga Westfalen | 21:00 | Ennepetal | - | SG Finnentrop-Bamenohl | |||||
Germany - Oberliga Westfalen | 21:00 | Sportfreunde Lotte | - | ASC 09 Dortmund | |||||
Germany - Oberliga Westfalen | 21:00 | SV Schermbeck | - | SpVgg Vreden 1921 | |||||
Germany - Oberliga Westfalen | 21:00 | Clarholz | - | Turkspor Dortmund 2000 | |||||
Germany - Oberliga Westfalen | 21:30 | Sportfreunde Siegen | - | SpVgg Erkenschwick | |||||
Germany - Regional Cup | 21:00 | Meppen | - | Blau-Weiss Lohne | |||||
Germany - Regionalliga Bayern | 21:00 | Bayern II | - | Schweinfurt | |||||
Germany - Regionalliga Nord | 21:00 | Fsv 63 Luckenwalde | - | Bfc Dynamo | |||||
Germany - Regionalliga Nord | 21:00 | Erfurt | - | Greifswalder SV 04 | |||||
Germany - Regionalliga Nord | 21:30 | SC Spelle-Venhaus | - | Eintracht Norderstedt | |||||
Germany - Regionalliga Nord | 21:30 | Etsv Weiche Flensburg | - | Drochtersen/Assel | |||||
Germany - Regionalliga Sudwest | 21:00 | Astoria Walldorf | - | FC 08 Homburg | |||||
Germany - Regionalliga Sudwest | 21:00 | Fulda-Lehnerz | - | TSV Steinbach | |||||
Germany - Regionalliga Sudwest | 21:00 | FSV Frankfurt | - | TuS Koblenz | |||||
Germany - Regionalliga West | 21:30 | Oberhausen | - | Duren | |||||
Germany - Verbandsliga | 21:00 | BSV Halle-Ammendorf | - | SV Fortuna Magdeburg | |||||
Ghana - Premier League | 18:00 | Accra Lions | - | Medeama | |||||
India - I League | 17:30 | Aizawl FC | - | Churchill Brothers | |||||
Indonesia - Liga 1 | 16:30 | Persib | - | Bhayangkara FC | |||||
Indonesia - Liga 1 | 16:30 | Persik | - | Persikabo Bogor | |||||
Israel - 1st Division Women | 20:00 | Ramat Hasharon (W) | - | Hapoel Raanana (W) | |||||
Israel - 1st Division Women | 21:00 | H. Petach Tikva (W) | - | M. Kiryat Gat (W) | |||||
Israel - 1st Division Women | 21:00 | Hapoel Jerusalem (W) | - | Tel Aviv (W) | |||||
Israel - 1st Division Women | 21:30 | Bnot Netanya (W) | - | M. Kishronot Hadera (W) | |||||
Israel - Liga Alef | 47 I | Maccabi Shaaraim | 1-2 | FC Holon Yaniv | |||||
Israel - Liga Alef | 19:00 | Hapoel Kfar Shalem | - | Shimshon Tel Aviv | |||||
Israel - Liga Alef | 19:15 | SC Kiryat Yam | - | Hapoel Bueine | |||||
Israel - Liga Alef | 21:30 | Shimshon Kafr Qasim | - | Agudat Sport Ashdod | |||||
Israel - Liga Alef | 22:00 | Hapoel Ironi Baqa Gharbiyye | - | MS Tzeirey Taibe | |||||
Israel - Liga Bet | 19:00 | SC Hapoel Yeruham | - | FC Beitar Yavne | |||||
Israel - Liga Bet | 19:00 | SC Ramla | - | Hapoel Ironi Gedera | |||||
Israel - Liga Bet | 21:00 | Hapoel Mahane Yehuda | - | Ironi Beit Dagan | |||||
Israel - Liga Bet | 21:30 | Yaffo Ortodoxim | - | AC Hamachtesh Givataim | |||||
Israel - Liga Bet | 21:30 | Hapoel Ironi Karmiel | - | MK Shafaram | |||||
Italy - Primavera 4 | 16:30 | Trento U19 | - | Pontedera U19 | |||||
Italy - Serie C Group A | 22:45 | Padova Calcio | - | Pergolettese | |||||
Italy - Serie C Group B | 22:30 | Carrarese | - | Perugia | |||||
Italy - Serie C Group B | 22:45 | Fermana | - | Rimini Calcio | |||||
Italy - Serie C Group C | 22:45 | Catania | - | Giugliano | |||||
Italy - Serie D Group A | 16:30 | ASD Alcione | - | AVC Vogherese 1919 | |||||
Italy - Serie D Group A | 16:30 | Bra | - | Lavagnese | |||||
Italy - Serie D Group A | 16:30 | US Albenga | - | Pinerolo | |||||
Italy - Serie D Group A | 16:30 | Vado | - | Chisola | |||||
Italy - Serie D Group A | 17:00 | Varese | - | Sanremese | |||||
Italy - Serie D Group A | 17:00 | Fezzanese | - | Alba Calcio | |||||
Italy - Serie D Group B | 16:30 | AC Calvina Sport | - | Villa Valle | |||||
Italy - Serie D Group B | 16:30 | Ponte San Pietro | - | FC Clivense | |||||
Italy - Serie D Group B | 16:30 | Caldiero Terme | - | Piacenza Calcio | |||||
Italy - Serie D Group B | 16:30 | AC Legnano | - | ASD Brusaporto | |||||
Italy - Serie D Group B | 16:30 | Arconatese | - | Virtus Bergamo | |||||
Italy - Serie D Group B | 16:30 | Tritium | - | Folgore Caratese | |||||
Italy - Serie D Group B | 16:30 | Caravaggio | - | USD Casatese | |||||
Italy - Serie D Group B | 16:30 | Club Milano | - | Varesina Calcio | |||||
Italy - Serie D Group B | 16:30 | AC Crema 1908 | - | USD Castellanzese | |||||
Italy - Serie D Group C | 16:30 | Bassano Virtus | - | Montecchio Maggiore | |||||
Italy - Serie D Group C | 16:30 | Montebelluna | - | ASD Atletico Castegnato | |||||
Italy - Serie D Group D | 16:30 | Forli | - | Lentigione | |||||
Italy - Serie D Group D | 16:30 | Progresso | - | US Corticella | |||||
Italy - Serie D Group D | 16:30 | Aglianese | - | Carpi | |||||
Italy - Serie D Group D | 16:30 | Mezzolara | - | Ravenna Calcio | |||||
Italy - Serie D Group D | 16:30 | Prato Spa | - | Sangiuliano City Nova | |||||
Italy - Serie D Group E | 16:30 | Tau Calcio | - | Sporting Trestina | |||||
Italy - Serie D Group E | 16:30 | Gavorrano | - | AS Figline | |||||
Italy - Serie D Group E | 16:30 | Cenaia | - | Livorno | |||||
Italy - Serie D Group E | 17:00 | San Donato Tavarnelle | - | Pianese | |||||
Italy - Serie D Group E | 20:00 | Grosseto | - | Mobilieri Ponsacco | |||||
Italy - Serie D Group F | 16:30 | Vastogirardi | - | FC Matese | |||||
Italy - Serie D Group F | 16:30 | Tivoli Calcio | - | Roma City | |||||
Italy - Serie D Group F | 16:30 | Riccione | - | Termoli Calcio | |||||
Italy - Serie D Group F | 16:30 | Sambenedettese | - | Chieti | |||||
Italy - Serie D Group F | 17:00 | San Nicolo | - | Real Monterotondo | |||||
Italy - Serie D Group G | 16:30 | Anzio Calcio 1924 | - | Flaminia | |||||
Italy - Serie D Group G | 16:30 | ASD Romana | - | Nocerina | |||||
Italy - Serie D Group G | 16:30 | Latte Dolce | - | Gladiator | |||||
Italy - Serie D Group H | 16:30 | Barletta Calcio | - | Andria | |||||
Italy - Serie D Group H | 16:30 | SE Santa Maria | - | Virtus Casarano | |||||
Italy - Serie D Group H | 17:00 | Matera | - | Rotonda Calcio | |||||
Italy - Serie D Group H | 17:00 | Gallipoli Calcio | - | US Palmese | |||||
Italy - Serie D Group H | 17:30 | Citta di Fasano | - | Team Altamura | |||||
Italy - Serie D Group H | 18:00 | Angri Calcio | - | Martina | |||||
Italy - Serie D Group I | 16:30 | Portici 1906 | - | Citta Di Sant Agata | |||||
Italy - Serie D Group I | 16:30 | US Siracusa | - | Ragusa | |||||
Italy - Serie D Group I | 16:30 | Fenice Amaranto | - | Akragas | |||||
Italy - Serie D Group I | 17:00 | ASD San Luca | - | Trapani | |||||
Peru - Primera Division | 23:00 | Deportivo Garcilaso | - | Comerciantes Unidos | |||||
Poland - 2nd League | 19:00 | Wisla Pulawy | - | Elblag | |||||
Poland - 2nd League | 21:00 | Jastrzebie | - | Kotwica Kolobrzeg | |||||
Poland - 2nd League | 21:30 | S. Wola | - | Sandecja Nowy S | |||||
Poland - 3rd League | 17:30 | Sleza Wroclaw | - | KS Lechia Zielona Gora | |||||
Poland - 3rd League | 18:00 | Unia Swarzedz | - | Vineta Wolin | |||||
Poland - Youth League | 8 I | Wisla Krakov U19 | 0-0 | Legia Warsaw U19 | |||||
Poland - Youth League | 17:00 | Polonia Warsaw U19 | - | Warta Poznan U19 | |||||
Portugal - Portugal Cup Women | 18:00 | Braga (W) | - | Racing Power (W) | |||||
Romania - Liga 2 | 20:00 | Hunedoara | - | Gloria Buzau | |||||
Saudi Arabia - 1st Division | 21:45 | Al Baten | - | Hajer | |||||
Saudi Arabia - 1st Division | 22:00 | Al Orubah | - | Jeddah Club | |||||
Saudi Arabia - 1st Division | 22:00 | Al-Ain (SAU) | - | Al Jndal | |||||
Slovakia - 2nd League | 17:00 | FK Povazska Bystrica | - | Futura Humenne | |||||
Slovakia - 3rd League | 17:00 | Lipany | - | Snina | |||||
Slovakia - 3rd League | 17:00 | Dubnica | - | OK Castkovce | |||||
Spain - Tercera Div. Group 1 | 19:00 | Barbadas | - | Alondras | |||||
Spain - Tercera Div. Group 1 | 19:00 | Betanzos | - | Arosa | |||||
Spain - Tercera Div. Group 1 | 19:00 | Paiosaco | - | SD Sarriana | |||||
Spain - Tercera Div. Group 1 | 19:00 | Arzua | - | Somozas | |||||
Spain - Tercera Div. Group 11 | 18:00 | Mercadal | - | Manacor | |||||
Spain - Tercera Div. Group 12 | 49 I | Santa Ursula | 1-0 | Ibarra | |||||
Spain - Tercera Div. Group 12 | 50 I | UD Tamaraceite | 0-1 | UD Teror Balompie | |||||
Spain - Tercera Div. Group 12 | 23:00 | Marino | - | Atletico Victoria | |||||
Spain - Tercera Div. Group 14 | 80 I | Arroyo | 1-1 | CF Trujillo | |||||
Spain - Tercera Div. Group 14 | 19:00 | Sp Villafranca | - | Atletico Pueblounevo | |||||
Spain - Tercera Div. Group 14 | 19:00 | CD Diocesano | - | CD Don Alvaro | |||||
Spain - Tercera Div. Group 15 | 22:00 | Cirbonero | - | Cortes | |||||
Spain - Tercera Div. Group 17 | 18:30 | Caspe | - | CD Carinena | |||||
Spain - Tercera Div. Group 17 | 18:30 | Ebro | - | CD Utrillas | |||||
Spain - Tercera Div. Group 17 | 18:30 | CDJ Tamarite | - | CD Fuentes | |||||
Spain - Tercera Div. Group 17 | 19:00 | Fraga | - | Illueca | |||||
Spain - Tercera Div. Group 18 | 19:30 | Huracan Balazote | - | Albacete II | |||||
Spain - Tercera Div. Group 2 | 19:15 | Praviano | - | Tuilla | |||||
Spain - Tercera Div. Group 2 | 19:15 | Llanes | - | Real Titanico Laviana | |||||
Spain - Tercera Div. Group 3 | 19:00 | Bezana | - | UD Samano | |||||
Spain - Tercera Div. Group 4 | 18:30 | Aurrera | - | Lagun Onak | |||||
Spain - Tercera Div. Group 6 | 22:00 | CD Burriana | - | UD Rayo Ibense | |||||
Spain - Tercera Div. Group 7 | 18:30 | Villanueva Del Pardillo | - | Galapagar | |||||
Spain - Tercera Div. Group 8 | 82 I | La Virgen del Camino | 1-0 | UD Santa Marta | |||||
Spain - Tercera Div. Group 8 | 18:30 | CD Mirandes II | - | SD Ponferradina II | |||||
Spain - Tercera Div. Group 8 | 19:00 | Bembibre | - | Almazan | |||||
Spain - Tercera Div. Group 9 | 74 I | Huetor Tajar | 0-0 | Polideportivo Almeria | |||||
Spain - Youth League | 18:30 | Alboraya UD U19 | - | Atletico Madrileno U19 | |||||
Sweden - 2nd Division Norrland | 18:00 | Skelleftea | - | Ostersund | |||||
Sweden - 2nd Division Norrland | 19:00 | Kiruna FF BoIS | - | Bergnasets AIK | |||||
Sweden - 2nd Division Norrland | 21:00 | Boden | - | Gottne IF | |||||
Sweden - 2nd Division Vastra Gotaland | 21:00 | Husqvarna FF | - | Qviding | |||||
Sweden - 2nd Division Vastra Gotaland | 21:00 | Landvetter IS | - | Vastra Frolunda | |||||
Switzerland - 1st Liga Classic | 22:15 | FC La Sarraz-Eclepens | - | FC Echallens Region | |||||
Switzerland - 1st Liga Classic | 22:30 | Meyrin | - | Lausanne II | |||||
Switzerland - 2 Liga Interregional | 22:45 | Concordia Lausanne | - | FC Ajoie-Monterri | |||||
Switzerland - Promotion League | 20:00 | FC Breitenrain | - | FC Paradiso | |||||
United Arab Emirates - Premier League | 21:00 | Al Nasr | - | Hatta | |||||
United Arab Emirates - Premier League | 21:00 | Emirates | - | Bani Yas | |||||
Uzbekistan - PFL | 17:00 | Samarkand-Dinamo | - | Metallurg Bekabad | |||||
Wales - Championship North | 22:30 | Denbigh Town | - | CPD Bangor 1876 | |||||
World - Club Friendlies | 6 I | Skeid | 1-0 | Kjelsas | |||||
World - Club Friendlies | 17:15 | Mikkelin | - | KuPS Akatemia |
Processing. Please Wait