Match Result

League Time Home Away 1X2
Europe - UEFA Champions League22:00Atalanta-PSG
Australia - A-League10:35Perth Glory-Western United
Australia - A-League13:10WS Wanderers-Melbourne Victory
Australia - NPL ACT12:00Gungahlin United-Cooma Tigers
Australia - NPL ACT13:15Canberra FC-Canberra Olympic
Australia - NPL ACT U2311:00Canberra Croatia U23-Canberra Olympic U23
Australia - NPL Queensland U2012:00Brisbane Strikers U20-Sunshine Coast U20
Australia - NPL Queensland Women12:15Logan Lightning (W)-Mitchelton FC (W)
Australia - NPL Western Australia14:00Sorrento-Balcatta
Australia - NPL Western Australia14:30Perth-Armadale
Australia - NPL Western Australia14:30Floreat Athena-Perth Glory U21
Australia - NPL Western Australia14:30Inglewood Utd-Rockingham City
Australia - NPL Western Australia14:30Cockburn City-Gwelup Croatia
Australia - NPL Western Australia14:30Bayswater-ECU Joondalup
Australia - Queensland Premier League12:00Western Pride-Souths United
Australia - Queensland Premier League12:30Ipswich Knights-Southside Eagles
Australia - Western Australia State League 114:30Mandurah City-Subiaco AFC
Australia - Western Australia State League 114:30Ashfield SC-Swan United
Australia - Western Australia State League 114:30UWA-Nedlands FC-Joondalup United
Australia - Western Australia State League 114:30Forrestfield United-Olympic Kingsway
Australia - Western Australia State League 114:30Quinns FC-Western Knights
Australia - Western Australia State League 114:30Fremantle City FC-Stirling Lions
Austria - Regionalliga Voralberg19:00Dornbirner-VFB Hohenems
Belarus - Premier League17:30Minsk-Slavia Mozyr
Belarus - Premier League19:30Dynamo Brest-Slutsk
Bosnia and Herzegovina - Premier League18:00Sarajevo-FK Tuzla City
Bosnia and Herzegovina - Premier League18:30Sloboda Tuzla-Mladost Doboj Kakanj
Bosnia and Herzegovina - Premier League18:30FK Krupa-Olimpik Sarajevo
Bosnia and Herzegovina - Premier League20:00HSK Zrinjski-Radnik Bijeljina
Brazil - Brasiliense17:00Capital Brasilia-Real FC
Brazil - Brasiliense21:30Sobradinho-SE do Gama
Brazil - Paraibano22:00Campinense-Treze
Brazil - Serie B23:00CRB-Oeste
China - Super League13:00Shanghai SIPG-Wuhan Zall
China - Super League15:00Beijing Guo'an-Hebei China Fortune
Estonia - Estonian Cup19:00Tallinna Kalev-Nomme Utd
Estonia - Estonian Cup19:00Vandra Vaprus-Flora II
Faroe Islands - Effodeildin20:00HB Torshavn-AB Argir
Faroe Islands - Effodeildin21:00NSI Runavik-Vikingur
Faroe Islands - Effodeildin21:00Skala-B36 Torshavn
Finland - Kakkonen Group C18:30Jbk Pietarsaari-Kokkola Gbk
Finland - Kolmonen League18:30Bk-46-ToTe
Finland - Kolmonen League19:00VPV-Nykarleby IK
Finland - Kolmonen League19:00AC BARCA-FC Blackbird
Finland - Kolmonen League19:00TP 47-RoPo
Finland - Kolmonen League19:00Liry-KyPa
Finland - Kolmonen League19:15Inter 2-Vilpas
Finland - Kolmonen League19:30OTP-AC Oulu Akatemia
Finland - Kolmonen League19:30Komeetat-Warkaus JK
Finland - Kolmonen League20:00TPV/2-Tampereen Kisatoverit
Finland - Kolmonen League20:00NJS/2-JaPS/47
Georgia - Erovnuli Liga20:00FC Telavi-Dinamo Tbilisi
Georgia - Erovnuli Liga 216:30Merani Martvili-WIT Georgia Tbilisi
Georgia - Georgia Cup16:30Gagra-Samgurali
Hungary - NB III17:00BKV Elore-MTE 1904
Hungary - NB III18:30III. Keruleti TUE-THSE Szabadkikoto
Hungary - NB III18:30Nagyatadi-Menfocsanak
Hungary - NB III18:30Soproni VSE-Lipot
Hungary - NB III18:30Veszpremi FC-Bicskei
Hungary - NB III18:30Eger-BVSC
Hungary - NB III18:30Tiszaujvarosi FC-Debreceni II
Hungary - NB III18:30Salgotarjani-Putnok
Hungary - NB III18:30ESMTK-Szegedi VSE
Hungary - NB III18:30Ferencvarosi TC II-Ujpest II
Hungary - NB III18:30Hodmezovasarhelyi-Ivancsa KSK
Hungary - NB III18:30Szekszard-Rakosmenti KSK
Hungary - NB III18:30Taksony SE-Monori SE
Hungary - NB III18:30Senyo Carnifex-Mezokovesd Zsory II
Israel - Israel Cup19:45Hapoel Haifa-Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Israel - Israel Cup20:00Hap.Bnei Sakhnin-Maccabi Haifa
Italy - Serie B22:00Pordenone-Frosinone
Japan - J League Cup13:00Shimizu S-Pulse-Kashima Antlers
Japan - J League Cup13:00Sanfrecce Hiroshima-Sagan Tosu
Japan - J League Cup13:00Nagoya Grampus-Kawasaki Frontale
Japan - J League Cup13:00Vegalta Sendai-C-Osaka
Japan - J League Cup13:00Kashiwa-Oita
Japan - J League Cup13:00Shonan Bellmare-Gamba Osaka
Japan - J League Cup13:00Consadole Sapporo-Yokohama FC
Japan - J2 League12:30Kyoto-Mito
Japan - J2 League13:00Avispa Fukuoka-Verdy
Japan - J2 League13:00V-Varen Nagasaki-Kusatsu
Japan - J2 League13:00Omiya Ardija-Iwata
Japan - J2 League13:00Jef United Chiba-Yamaga
Japan - J2 League13:00Ehime-Montedio Yamagata
Japan - J2 League13:00Ryukyu-Kofu
Japan - J2 League13:00Albirex Niigata-Renofa Yamaguchi
Japan - J2 League13:00Machida-Tokushima
Japan - J2 League13:00Giravanz Kitakyushu-Kanazawa
Japan - J2 League13:00Jef United Chiba-Montedio Yamagata
Japan - J2 League13:30Tochigi-Okayama
Latvia - Higher League18:00Spartaks-Valmiera
Latvia - Higher League18:00Jelgava-Rigas FS
Latvia - Higher League20:00FK Liepaja-Ventspils
Lithuania - A Lyga19:00Suduva-Zalgiris
Lithuania - A Lyga Women20:15FK Banga (W)-Sgg FA Siauliai (W)
Nicaragua - Youth League20:00Managua U20-Chinandega U20
Nicaragua - Youth League21:30Diriangen FC U20-Juventus Managua U20
Nicaragua - Youth League23:00Walter Ferreti U20-Jalapa U20
Norway - Toppserien19:00Roa (W)-Valerenga (W)
Paraguay - Primera Division23:00River Plate-Guairena FC
Poland - 3rd League18:00LKS Lagow-KS Hetman Zamosc
Poland - 3rd League18:00Cracovia Krakow II-Kszo Ostrowice
Poland - 3rd League18:00Siarka Tarnobrzeg-NKP Podhale
Poland - 3rd League18:00Orleta Radzyn Podlaski-Wolczanka W. Pelkinska
Poland - 3rd League18:00Miedz Legnica II-Polonia Bytom
Poland - 3rd League18:00Sokol Sieniawa-Jutrzenka Giebultow
Poland - 3rd League19:00Energetyk Row Rybnik-Foto Higiena Gac
Poland - 3rd League19:00MKS Polonia Stal Swidnica-Mks Kluczbork
Poland - 3rd League19:00Wis?a Sandomierz-Lewart Lubartow
Poland - 3rd League19:00Stal Brzeg-KS Polonia Nysa
Poland - 3rd League19:00Wisla Pulawy-MKS Korona Kielce II
Poland - 3rd League19:00Gornik Zabrze II-Piast Zmigrod
Poland - 3rd League19:00Pniowek Pawlowice-Zaglebie Lubin II
Poland - 3rd League20:20Ruch Chorzow-Warta Gorzow
Qatar - 2nd League19:15Al Shamal-Muaither
Qatar - 2nd League19:15Al Khritiyat-Al-Markhiya
Rep. Ireland - Leinster Senior League21:00Crumlin United-Liffey Wanderers
Rep. Ireland - Leinster Senior League21:00Ballymun-St Mochtas AFC Dublin
Rep. Ireland - Leinster Senior League21:00St. Patricks CYFC-Greystones
Rep. Ireland - Leinster Senior League21:00Corduff-Ayrfield United F.C
Rep. Ireland - Leinster Senior League21:00Portmarnock-Donnycarney
Rep. Ireland - Leinster Senior League21:00Drumcondra-St John Bosco
Rep. Ireland - Leinster Senior League21:00Firhouse Clover-Glenville
Rep. Ireland - Leinster Senior League21:00Kilnamanagh-UC Dublin
Rep. Ireland - Leinster Senior League21:30Swords Celtic FC-Newtown Rangers
Rep. Ireland - Leinster Senior League21:45Arklow Town-Dublin University
Rep. Ireland - Leinster Senior League22:00Castleknock Celtic-Kilbarrack United
Rep. Ireland - Leinster Senior League22:00St Kevins Old Boys SC-Ardmore Rovers
Romania - Liga I18:30Dacia Mioveni-Chindia Targoviste
Russia - 1st Division14:30Tom Tomsk-Spartak Moscow II
Russia - 1st Division15:00Alania Vladikavkaz-Orenburg
Russia - 1st Division16:30Irtys Omsk-Chertanovo
Russia - 1st Division18:00Dinamo Bryansk-Olimpiyets
Russia - 1st Division18:00Tekstilshchik-FC Chayka Peschanokopskoye
Russia - 1st Division18:00Krylya Sovetov Samara-SKA Khabarovsk
Russia - 1st Division18:00Volgar-Astrakhan-Veles
Russia - 1st Division18:00Neftekhimik Nizhnekamsk-FK Yenisey
Russia - 1st Division18:30Shinnik Yaroslavl-Krasnodar II
Russia - 1st Division19:00Fakel-Baltika Kaliningrad
Russia - 1st Division19:30Torpedo Moskva-Akron Tolyatti
Russia - 2st Division11:00Gazovik Orenburg II-Dinamo Barnaul
Russia - 2st Division13:00Zenit Izhevsk-Kamaz Nab Chelny
Russia - 2st Division16:00Dolgoprudnyi-Zenit Irkutsk
Russia - 2st Division17:00Tver-Chita
Saudi Arabia - 1st Division18:55Al-Thuqbah-Al Quadisiya
Saudi Arabia - 1st Division19:20Al Taqdom-Al Nojoom
Scotland - Premiership20:00St. Mirren-Celtic
Scotland - Premiership21:45Motherwell-Livingston
Scotland - Premiership21:45Rangers-St. Johnstone
Scotland - Premiership21:45Aberdeen-Hamilton Academical
Scotland - Premiership21:45Ross County-Kilmarnock
Slovakia - 1st League20:00Pohronie-Dun. Streda
Slovakia - 1st League20:00Trencin-Z.Moravce
Slovakia - 1st League20:00Sered-Senica
Slovenia - Prva Liga18:00Celje-Mura 05
Slovenia - Prva Liga20:00Maribor-Aluminij
Slovenia - Second League18:30Smartno-Dekani
Slovenia - Second League18:30Beltinci-Triglav
Slovenia - Second League18:30NK Bilje-Radomlje
Slovenia - Second League18:30Primorje Ajdovscina-Drava
Slovenia - Second League18:30NK Fuzinar-NK Brda
Slovenia - Second League18:30Nafta-NK Krsko
Slovenia - Second League20:30NK Brezice-Dob
South Africa - First Division16:30Pretoria University-Real Kings
South Africa - First Division16:30Ajax Cape Town-Richards Bay
South Africa - First Division16:30Mbombela United-Cape Umoya United FC
South Africa - First Division16:30TS Sporting FC-Moroka Swallows
South Africa - First Division16:30TS Galaxy FC-Steenberg United
South Africa - Premier League19:00Kaizer Chiefs-Bidvest Wits University
Sweden - 1st Division Norra17:00Sandviken-Tegs
Sweden - 1st Division Norra19:00IFK Berga-Sollentuna
Sweden - 1st Division Norra19:30Nykoping-IFK Lulea
Sweden - 1st Division Norra20:00Brommapojkarna-Karlstad
Sweden - 1st Division Norra20:00Gefle-Taby IS
Sweden - 1st Division Norra20:00Orebro Syr.-Sylvia
Sweden - 1st Division Norra20:30Haninge-Frej
Sweden - 1st Division Norra20:30Karlslund-Vasalunds
Sweden - 1st Division Sodra19:00Oskarshamns AIK-Motala
Sweden - 1st Division Sodra20:00Landskrona Bois-Tvaakers
Sweden - 1st Division Sodra20:00Skovde Aik-Varnamo
Sweden - 1st Division Sodra20:00Karlskrona-Lund
Sweden - 1st Division Sodra20:00Torns IF-Eskilsminne
Sweden - 1st Division Sodra20:00Assyriska Turabdin IK-Utsikten
Sweden - 1st Division Sodra20:00Lindome-Linkoping City
Sweden - 1st Division Sodra21:00Qviding-Trollhattan
Sweden - Allsvenskan20:00Malmo FF-Orebro SK
Sweden - Allsvenskan20:00Djurgarden-Mjallby AIF
Sweden - Damallsvenskan20:00Kif Orebro Dff (W)-IK Uppsala Fotboll (W)
Sweden - Damallsvenskan20:00Rosengard (W)-Linkopings FC (W)
Sweden - Damallsvenskan20:00Umea IK (W)-Eskilstuna Utd (W)
Sweden - Damallsvenskan20:00Vittsjo GIK (W)-Gothenburg (W)
Sweden - Damallsvenskan20:00Pitea IF (W)-Djurgardens IF Dff (W)
Sweden - Damallsvenskan20:00Kristianstads Dff (W)-Vaxjo (W)
Sweden - Superettan20:00Jonkopings-Dalkurd
Sweden - Superettan20:00Trelleborgs-Vasteras
Sweden - Superettan20:00Gais-Degerfors
Sweden - Superettan20:00Ljungskile-AFC Eskilstuna
Sweden - Superettan20:00IK Brage-Norrby
Tajikistan - Championship15:00Regar-TadAZ-CSKA Pomir
Tajikistan - Championship15:00Khujand-Lokomotiv-Pamir
Tajikistan - Championship16:00Istiqlol Dushanbe-Faizkand
Tunisia - Ligue 119:00CA Bizertin-Etoile Sportive du Sahel
Tunisia - Ligue 119:00Metlaoui-Chebba
Tunisia - Ligue 119:00JS Kairouan-Club Africain
Tunisia - Ligue 119:00US Tataouine-Stade Tunisien
Tunisia - Ligue 121:10Esperance ST-CS Sfaxien
Uruguay - Segunda Division18:00Villa Espanola-Albion (URU)
Uruguay - Segunda Division20:30Sud America-Rocha
Uruguay - Segunda Division23:15Rampla Juniors-Racing CM
World - Club Friendlies11:00Karvina-Jastrzebie
World - Club Friendlies11:45Liberec II-Varnsdorf
World - Club Friendlies12:00Zizkov-Jihlava
World - Club Friendlies12:00Sturm Graz-Bravo Publikum
World - Club Friendlies12:00Horn-Sparta Prague
World - Club Friendlies12:00Red Star 93-St. Maur Lusi
World - Club Friendlies15:00SK Slavia Praha II-Nuremberg II
World - Club Friendlies15:30Sparta Rotterdam II-Genk (R)
World - Club Friendlies17:00Mlada Boleslav-Chrudim
World - Club Friendlies17:00B.Monchengladbach-SC Verl
World - Club Friendlies18:00Admira-Ostrava
World - Club Friendlies18:00St. Polten-Ceske Budejovice
World - Club Friendlies18:00Rapid Vienna-Opava
World - Club Friendlies18:00Altach-Borussia Dortmund
World - Club Friendlies18:00LKS Lodz-Calisia Kalisz
World - Club Friendlies18:30Brno-Lisen
World - Club Friendlies19:00B.93 Copenhagen-AB Copenhagen
World - Club Friendlies19:00Nea Salamina-Alki Oroklini
World - Club Friendlies19:00US Avranches-Le Havre
World - Club Friendlies20:00Wiener Viktoria-Stadlau
World - Club Friendlies20:001. FC Gievenbeck-Preusen Munster
World - Club Friendlies20:00TuS Bersenbruck-Sportfreunde Lotte
World - Club Friendlies20:00Gutersloh-SC Wiedenbruck 2000
World - Club Friendlies20:00Gersthofer SV-SK Slovan Hutteldorfer AC
World - Club Friendlies20:00Villefranche-Grenoble
World - Club Friendlies20:00Rodez Aveyron-Pau
World - Club Friendlies20:15FC Remscheid-Cronenberger SC
World - Club Friendlies20:30SSVG Velbert-Duisburger SV 1900
World - Club Friendlies20:30Tsg Sprockhovel-Bocholt
World - Club Friendlies20:30Dusseldorf West-MSV Dusseldorf
World - Club Friendlies Women20:00Reims(W)-Standard Liege (W)
World - Club Friendlies Women20:30VV Ter Leede (W)-ADO Den Haag (W)
World - Friendly Internationals Women17:00Estonia (W)-Latvia (W)

Processing. Please Wait